Dovolená 15.12 - 20.12

ZULAN™ – revoluční přípravek pro podologickou praxi

ZULAN™ – nový revoluční přípravek pro podologickou praxi

Tentokrát chci představit novinku, kterou uvádím na český a slovenský trh jako oficiální exkluzivní distributor.

Jde o univerzální přípravek ZULAN ™ pro odborníky v oblasti podologie, který dokáže rázně zvýšit efektivitu zákroků a urychlit zotavovací procesy a zabránit komplikacím skoro u každé procedury.

Zulan TM exkluzivní distributor na českém a slovenském trhu Světlana Raykhman

S přípravkem ZULAN™ experimentuji v praxi již delší dobu a dospěla jsem k závěru, že jde o skutečně účinný produkt, který nemá obdoby, zvlášť pokud posoudíme výsledky, které přináší a poměr cena/kvalita pro podologickou praxi. Neustále se s týmem snažíme především o zkvalitnění a zpřístupnění efektivních služeb podologie v Čechách i na Slovensku. Proto velmi ráda oznamuji, že nákup preparátu ZULAN ™ nyní mohu nabídnout všem svým studentům, kolegům a kolegyním. Ke zvýhodněnému nákupu budete potřebovat profi účet, který si můžete zaregistrovat zde.

Zulan™ je především přípravek, který zastavuje krvácení z menších řezu a malých ran. Jeho činnost je okamžitá a umožňuje bezpečně pokračovat v podologických
zákrocích. Kromě této úžasné vlastnosti je to také přípravek antimykotický a protizánětlivý, pomáhá odstranit poškozené tkaně, aniž by zasáhl ty zdravé, dá se použit jako lavaseptikum pro výplach řezů a antiseptikum pro čistění ran.

Ve vlastní praxi také používám tento koncentrát i jako ředěný pro speciální  případy, kde je třeba ještě opatrnější přístup a zacházení vzhledem ke zdravotnímu stavu a věku klienta.

Připravili jsme pro vás obšírné informace o použití preparátu v různých variantách.

Přečtěte si více o přípravku a tom, jak a kdy ho můžete použit v praxi a jaké můžete očekávat výsledky.

Facebook
WhatsApp

Napsat komentář

Související produkt

Čist dále

Co je to LIGASANO?

Ráda bych vás upozornila úžasný produkt LIGASANO. Materiál LIGASANO není novým výrobkem, ale na trhu v České republice se nevyskytuje.

Více
0
    0
    Košik
    Prázdný košíkNávrat do obchodu