ZULAN™ – revoluční přípravek pro podologickou praxi

Akce a události Návody a Příběhy Novinky Služby Tipy a Triky v Podologii Vzdělávání

ZULAN™ – nový revoluční přípravek pro podologickou praxi

Tentokrát chci představit novinku, kterou uvádím na český a slovenský trh jako oficiální exkluzivní distributor.

Jde o univerzální přípravek ZULAN ™ pro odborníky v oblasti podologie, který dokáže rázně zvýšit efektivitu zákroků a urychlit zotavovací procesy a zabránit komplikacím skoro u každé procedury.

Zulan TM exkluzivní distributor na českém a slovenském trhu Světlana Raykhman

S přípravkem ZULAN™ experimentuji v praxi již delší dobu a dospěla jsem k závěru, že jde o skutečně účinný produkt, který nemá obdoby, zvlášť pokud posoudíme výsledky, které přináší a poměr cena/kvalita pro podologickou praxi. Neustále se s týmem snažíme především o zkvalitnění a zpřístupnění efektivních služeb podologie v Čechách i na Slovensku. Proto velmi ráda oznamuji, že nákup preparátu ZULAN ™ nyní mohu nabídnout všem svým studentům, kolegům a kolegyním. Ke zvýhodněnému nákupu budete potřebovat profi účet, který si můžete zaregistrovat zde.

Zulan™ je především přípravek, který zastavuje krvácení z menších řezu a malých ran. Jeho činnost je okamžitá a umožňuje bezpečně pokračovat v podologických
zákrocích. Kromě této úžasné vlastnosti je to také přípravek antimykotický a protizánětlivý, pomáhá odstranit poškozené tkaně, aniž by zasáhl ty zdravé, dá se použit jako lavaseptikum pro výplach řezů a antiseptikum pro čistění ran.

Ve vlastní praxi také používám tento koncentrát i jako ředěný pro speciální  případy, kde je třeba ještě opatrnější přístup a zacházení vzhledem ke zdravotnímu stavu a věku klienta.

Připravili jsme pro vás obšírné informace o použití preparátu v různých variantách.

Přečtěte si více o přípravku a tom, jak a kdy ho můžete použit v praxi a jaké můžete očekávat výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *