Spirularin® přírodní produktová řada s aktivním ochranným extraktem z mořské řasy SPIRULINA

Novinky Vzdělávání
Produktová řada Spirularin® německé firmy Ocean Pharma kombinuje vysoce kvalitní hydratační komponenty s inovativní patentovanou metodou extrakce aktivní látky Spiralinu®. Produkce z této řady byla oceněna jako produkt roku 2013 Německou dermatologickou společností.
Vědci firmy Ocean Pharma ve spolupráci s kolegy z několika německých univerzit během cíleného výzkumu zjistili, že určité druhy mořských řas si vyvinuly obranné mechanismy, které je chrání proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, plísně a viry.
Látky, které se podílejí na této ochraně, díky výsledkům výzkumů, nyní mohou být využity pro přirozenou podporu a stabilizaci ochranné bariéry poškozené lidské pokožky. Věděcký tým Ocean Farma vyvinul speciální patentovaný proces zpracování a extrakce těchto aktivních látek z řas rodu Spirulina.
 
Výsledný extrakt pod názvem Spiralin® je dnes používán v produktové řadě Spirularin®, určené k prevenci, péči a léčení různých kožních potíží. Tyto kosmetické antibakteriální a antivirové přípravky se ukázali jako zvláště účinné zejména v případech, kdy se jednalo o problematickou pokožku pacientů s cukrovkou, atopickou dermatitidou a také u starších lidí.
 
Aktivní látka Spiralin® má prokazatelně silné antibiotické i antivirové vlastnosti a zároveň účinně napomáhá k regeneraci poškozených buněk pokožky a posílení nehtů. Tato fakta byla potvrzena nejen v klinických studiích, ale také praxí naší Podologické Ordinace v Praze. Právě proto tyto produkty doporučujeme naším pacientům, partnerům a specialistům, které se touto problematikou zabývají již delší dobu.
Produktová řada Spirularin® se skládá z sedmi produktů, dle účelu použití: najdete tu přípravky pro extrémně suchou popraskanou pokožku chodidel, pro nehty, postižené plísňovou infekcí, ale také vysoce účinný krém proti klasickým oparům na rtech a krém proti bradavicím.
Veškeré tyto přípravky obsahují pouze přírodní ingredience.
 
– Přirozená inhibice mikrobů a ochrana proti virům
– Bezpečná péče bez vlivu na zdravou pokožku
– Účinnost, ověřena rozsáhlým věděckým výzkumem a potvrzena praxí
– Efektivní řešení pro seniory, pacienty s cukrovkou a oslabenou imunitou
Objednat tyto přípravky můžete přímo u nás na webu nebo koupit přímo od specialistů v Podologické Ordinaci na Praze 6. Jsme oficiálním distributorem značky Spirularin®.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *