Přístrojová/kombinovaná pedikůra

Zdravá, pečlivě upravená chodidla a nohy jsou esteticky příjemné a jsou neoddělitelnou součásti vzhledu elegantní ženy. Dneska je to také módní, zdraví je v trendu. Existuje mnoho technik pedikúry, které zajistí, že vaše končetiny budou vypadat nádherně. Jednou z nejpopulárnějších je přístrojová pedikúra.

Tento typ pedikúry pochází z Německa a rychle se stal populárním po celém vyspělém světě. Pro techniku přístrojové pedikúry je zapotřebí speciálního zařízení s řadou nástavců pro broušení kůže i samotného nehtu. Toto zařízení je ve skutečnosti hlavním používaným nástrojem a kvalita pedikúry závisí na dovednostech, profesionalitě a virtuozitě vašeho specialisty.

Všechny nástavce a frézy jsou individuálně vybírány pro nehty a pokožku s ohledem na jejich stav, tloušťku a další vlastnosti, s přihlížením ke zdravotnímu stavu klienta. To vše se provádí, aby nedošlo k poškození kůže nohou nebo narušení struktury nehtu a aby se minimalizovaly nepříjemné nebo bolestivé pocity.

V závislosti na konkrétním případu je možné použít kombinovanou technologii. Liší se tím, že kombinuje použití přístroje a jemnější oblasti jsou zpracovávány pomocí nástrojů pro šetrnou manuální ořezávací pedikúru. Tento přístup umožní dosáhnout toho, aby nehty byly velmi čisté a vypadali bezchybně.

Přístrijová pedikúra umožňuje účinně odstraňovat kuří oka a ošetřovat nejproblematičtější oblasti: pokožku pod prsty a mezi nimi, oblast po obvodu a špičku prstů.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny frézy a nástroje procházejí všemi fázemi zpracování – striktní dezinfekcí a čištěním v ultrazvukovém čističi. Sterilizace se provádí ve speciálních obalech v autoklávu třídy B. Pilníky na nehty jsou individuální pro každého klienta. Prostory jsou také ošetřené speciální germicidní lampou.

Základní přístrojová/kombinovaná pedikúra zahrnuje:

– ošetření nohou antiseptikem

– tvarování nehtů

–  zpracování kutikuly a kůže kolem nehtů, kůže nohou pomocí fréz nebo speciálními nůžkami a kleštěmi při použití kombinované techniky

– další ošetření nohou antiseptikem

– lehká (malá) masáž s olejíčkem na kutikulu a krémem na nohy.

Výsledky postupu lze obohatit peelingem nohou. Toto příjemné a užitečné pokračování dodá vašim nohám neuvěřitelnou lehkost. Zajistí mikroleštění pokožky pomocí aktivních složek profesionální kosmetiky a umožní účinněji obnovit rovnováhu lipidů.

Dokončit postup lze nanesením gel-laku ve vašem oblíbeném odstínu.

Máme ten nejvyšší standard medicinální sterilizace a maximálně dbáme o bezpečí pracovního prostředí. U nás je zdraví vašich rukou a nohou v bezpečí!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Napsat komentář

Čist dále

Co je to zarůstající nehet?

  Zarůstající nehet (onychocryptosis, řec., unguis incarnatus, lat.) je onemocnění, které je definováno jako zanoření laterálního okraje nehtové ploténky do

Více
Košík