Přístrojová/kombinovaná pedikůra

Návody a Příběhy Služby Tipy a Triky v Podologii

Zdravá, pečlivě upravená chodidla a nohy jsou esteticky příjemné a jsou neoddělitelnou součásti vzhledu elegantní ženy. Dneska je to také módní, zdraví je v trendu. Existuje mnoho technik pedikúry, které zajistí, že vaše končetiny budou vypadat nádherně. Jednou z nejpopulárnějších je přístrojová pedikúra.

Tento typ pedikúry pochází z Německa a rychle se stal populárním po celém vyspělém světě. Pro techniku přístrojové pedikúry je zapotřebí speciálního zařízení s řadou nástavců pro broušení kůže i samotného nehtu. Toto zařízení je ve skutečnosti hlavním používaným nástrojem a kvalita pedikúry závisí na dovednostech, profesionalitě a virtuozitě vašeho specialisty.

Všechny nástavce a frézy jsou individuálně vybírány pro nehty a pokožku s ohledem na jejich stav, tloušťku a další vlastnosti, s přihlížením ke zdravotnímu stavu klienta. To vše se provádí, aby nedošlo k poškození kůže nohou nebo narušení struktury nehtu a aby se minimalizovaly nepříjemné nebo bolestivé pocity.

V závislosti na konkrétním případu je možné použít kombinovanou technologii. Liší se tím, že kombinuje použití přístroje a jemnější oblasti jsou zpracovávány pomocí nástrojů pro šetrnou manuální ořezávací pedikúru. Tento přístup umožní dosáhnout toho, aby nehty byly velmi čisté a vypadali bezchybně.

Přístrijová pedikúra umožňuje účinně odstraňovat kuří oka a ošetřovat nejproblematičtější oblasti: pokožku pod prsty a mezi nimi, oblast po obvodu a špičku prstů.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny frézy a nástroje procházejí všemi fázemi zpracování – striktní dezinfekcí a čištěním v ultrazvukovém čističi. Sterilizace se provádí ve speciálních obalech v autoklávu třídy B. Pilníky na nehty jsou individuální pro každého klienta. Prostory jsou také ošetřené speciální germicidní lampou.

Základní přístrojová/kombinovaná pedikúra zahrnuje:

– ošetření nohou antiseptikem

– tvarování nehtů

–  zpracování kutikuly a kůže kolem nehtů, kůže nohou pomocí fréz nebo speciálními nůžkami a kleštěmi při použití kombinované techniky

– další ošetření nohou antiseptikem

– lehká (malá) masáž s olejíčkem na kutikulu a krémem na nohy.

Výsledky postupu lze obohatit peelingem nohou. Toto příjemné a užitečné pokračování dodá vašim nohám neuvěřitelnou lehkost. Zajistí mikroleštění pokožky pomocí aktivních složek profesionální kosmetiky a umožní účinněji obnovit rovnováhu lipidů.

Dokončit postup lze nanesením gel-laku ve vašem oblíbeném odstínu.

Máme ten nejvyšší standard medicinální sterilizace a maximálně dbáme o bezpečí pracovního prostředí. U nás je zdraví vašich rukou a nohou v bezpečí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *