Přístrojová/kombinovaná manikúra.

Tipy a Triky v Podologii

Každá elegantní žena se snaží důkladně pečovat o sebe a o to, jak vypadá. Vzhled stylové ženy se promýšlí do detailů a sestává se z mnoha maličkosti, o kterých mnozí ani nepřemýšlejí. Pravidelná péče o ruce a nehty je zde velmi důležitá.Kosmetické salony nabízejí rozmanité služby v péči o krásu a zdraví našich končetin, rozhodně je z čeho vybírat.

Manikúra v našem salonu je prováděna dvěma hlavními technikami – přístrojovou a, v případě potřeby, i kombinovanou.

V současné době je nejoblíbenější procedurou spojenou s péči o nehty je přístrojová manikúra. Tato procedura spočívá v tom, že nehty a kůže  kolem nich se opracovává pomocí zařízení s výměnnými nástavci (frézy). Po manikúře se provede lehká masáž se speciálním olejem na kutikulu a krémem na ruce. Přístrojová manikúra je považována za nejbezpečnější, protože řezy nebo mikrotraumata jsou během její provedení prakticky vyloučeny.

Se značnou mírou jistoty lze říci, že přístrojová manikúra je vhodná pro každého a nemá žádné kontraindikace. Zejména se doporučuje těm, kteří se v důsledku intolerance vyhýbají dlouhodobému kontaktu s vodou. Jde o tzv. “suchou manikúru”, veškeré postupy se provádí na suché kůži rukou.

Účinnost této techniky ocení majitelé kutikuly, náchylné k intenzivnímu růstu. Časté ořezávání kutikuly stimuluje její růst, v tomto případě se proto doporučuje kombinovaná manikúra. Tato technika zahrnuje i použití speciálních nůžek nebo kleští.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny frézy a nástroje procházejí všemi fázemi zpracování – striktní dezinfekcí a čištěním v ultrazvukovém čističi. Sterilizace se provádí ve speciálních obalech v autoklávu třídy B. Pilníky na nehty jsou individuální pro každého klienta.

Přístrojová/kombinovaná manikúra zahrnuje:

– ošetření rukou antiseptikem

– tvarování nehtů

– zpracování kutikuly a kůže kolem nehtů pomocí fréz nebo speciálními nůžkami a kleštěmi při použití kombinované techniky

– lehká (malá) masáž s olejíčkem na kutikulu a krémem na ruce.

 

Máme ten nejvyšší standard medicinální sterilizace a maximálně dbáme o bezpečí pracovního prostředí. U nás je zdraví vašich rukou a nohou v bezpečí!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *