Spirularin® HS, 3 ml – krém proti oparům

200  vč. DPH

Spirularin HS krém – péče určená pro pokožku se sklonem k tvorbě herpetických oparů.

Popis

Spirularin HS krém je péče určená pro pokožku se sklonem k tvorbě herpetických  oparů.

Neviditelný, bezchuťový krém pro péči o rty, výživu a hydrataci obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje. Rychlá léčba herpesu, snížení bolesti, pocitu napětí, svírání a pálení, redukce praskání a tvorby kůrek, stopy po herpesu se stávají hladké a neviditelné. Labiální herpes je nejběžnější. Po první infekci zůstává virus v těle po celý život. Vznik herpesu se může čas od času opakovat, pokud se vyskytnou určité rizikové faktory, jako je vystavení slunečnímu záření, stresu nebo oslabení imunitního systému. Kromě malých puchýřů se objevují bolestivé kůrky, které jsou primárně způsobeny jinými bakteriálními infekcemi.

Zvláštní molekuly glukózy (polysacharidy) obsažené v produktu Spiralin® HS pokrývají zdravé kožní buňky neviditelným ochranným povlakem, který zabraňuje pronikání virů.

Složení:
Účinná látka: extrakt mikroorganismů Spirulina (ochrana zdravých buněk před pronikáním viru, stafylokokům, urychlení regenerace buněk). Zinek – urychluje hojení ran a regeneraci tkání, eliminuje zánětlivé procesy. Ochrana před škodlivým slunečným zářením SPF15. Péče o citlivou pokožku rtů – výživa a hydratace.

Spirularin® HS můžou bezpečně používat dětí s cukrovkou, těhotné ženy a kojící matky.

Máme speciální ceny a výhodné balíčky pro profesionály, uvidíte je po registraci s Vaším IČO.

Registrujte se!