Dovolená 10.6 - 19.6.22

Podologie v Praze

Podologická Praxe Svetlany Raykhman – jsme odborníci v oblasti komplexní péče o nohy. Podologie v Praze působí již od roku 2008.

Pro nás je důležité, aby služba odpovídala nejen estetickým nárokům klienta, ale především, aby byla bezpečná a pečlivě se dbalo o zdraví! A proto naše ordinace je jednou z nejvíce technicky vybavených v Praze. Základem však je vztah a důvěryhodný dialog mezi klientem a ošetřujícím. Svetlana Raykhman je praktikující specialista v oblasti komplexní péče o nohy a ruce, vedoucí podolog naší praxe, je zakladatelkou a srdcem našeho týmu! 

Podologická péče plně ovládla moji duši a vědomí a momentálně je mým hlavním oborem. Rozvoji v oboru se aktivně věnuji, neustále studuji nové techniky a vzdělávám se. Hlavně, že všechny zákroky úspěšně realizuji v praxi a užívám si každodenní pozitivní dynamiky spolu s mými klienty. Dělám, co miluji a miluji, co dělám’ – říká Svetlana.

Jíž od roku 2008 Světlana pracuje v oborů nehtových služeb a má velmi působivou a kvalitní vzdělávací základnu – studovala Podologie, Epidemiologie, Mykologie, Kosmeceutiku u nejlepších odborníků z Německa, Ruska, Česka, Ukrajiny a Španělska. Je držitelkou spousty Certifikátů a Diplomů odborné způsobilosti:

  Korekční systémy deformovaných a zarostlých nehtů (B/S, Onyclip, Ross Fraser, Onyfix, 3TO, Titanová nehtová špona)

  Mykologie v Podologii a léčbě plísňových nehtů

  Péče o diabetickou nohu

  Práce s lidmi postiženými demencí při cukrovce

  Hygiena v Podologii

  Léčba složitých případů onemocnění chodidel a bradavic

  Základní diagnostika a anamnéza v Podologické péči

  Základní ortopedii

Světlana pravidelně se zúčastňuji kongresů, konferencí, on-line/off-line seminářů a stáží. A jako odbornice s nadšením pro věc, rozvíjí si znalosti i v příbuzných oborech – ortopedie, dermatologie, aby jako hlavní specialista naší podologie v Praze mohla poskytnout komplexnější a přesnější přístup. 

Miluji to, co dělám!

Podologie v Praze
Podolog v Praze
Podologie Praha
Košík