Profesionální školitelka České Podologické Společnosti
Profesionální školitelka České Podologické Společnosti

Pojďme se seznámit:

Jmenuji se Světlana Raykhman.

Jsem praktikující specialista v oblasti komplexní péče o nohy a ruce. Společně se menším týmem vedeme Podologickou Ordinaci v Praze.
Od roku 2008 pracuji v odvětví nehtových služeb. Momentálně mým hlavním  oborem je Podologie (komplexní péče o nohy a chodidla).
Podologická péče plně ovládla moji duši a vědomí. Oboru se aktivně věnuji, studuji nové techniky a neustále se vzdělávám. Všechny zákroky také realizuji v praxi a užívám si každodenní pozitivní dynamiky spolu s mými klienty.

Vzdělání v oblasti Podologie, Epidemiologie, Mykologie, Kosmeceutiky mám od nejlepších odborníků z Německa, Španělska, Ruska, Česka a Ukrajiny.

Jsem držitelkou spousty Certifikátů a Diplomů odborné způsobilosti: Korekční systémy deformovaných a zarostlých nehtů (B/S, Onyclip, Ross Fraser, Onyfix, 3TO, Titanová nehtová špona), Mykologie v Podologii a léčbě plísňových nehtů, Péče o diabetickou nohu, Práce s lidmi postiženými demencí při cukrovce, Hygiena v Podologii, Léčba složitých případů onemocnění chodidel a bradavic, Základní diagnostika a anamnéza v Podologické péči a Základní ortopedii.

Navštěvuji také školení o produktech, které jsou v praxi stejně důležité, jako odborná způsobilost samotného ošetřovatele. Pravidelně se zúčastňuji kongresů, konferencí, on-line/off-line seminářů a stáží. Jsem členkou České Podologické Společnosti a od 4.4.2020 je mi velkou ctí mít oficiálně potvrzeny status školitele od této vyhlášené organizace.

Jako odbornice s nadšením pro věc, rozvíjím si znalosti i v příbuzných oborech, abych mohla poskytnout komplexnější, přesnější a delikátnější přístup.

Profesionální podologické služby Praha 6

V moji ordinaci je důležité, aby služba odpovídala nejen estetickým nárokům klienta, ale především, aby byla bezpečná a pečlivě se dbalo o zdraví!

Česká Podologická Společnost

Miluji to, co dělám!

 

Rezervovat Termín Online