Pedikura kart – Vnitřní obnova kůže!

Exkluzivní řada profesionálních přípravků na pedikúru určená pro vysoce kvalitní péči o nohy, ruce a nehty, jak v salonu, tak doma.

Unikátní techniky vyvinuté společností KART vám umožní najít nestandardní a efektivní řešení mnoha estetických problémů. Obsahuje přírodní složky: ovocné kyseliny a enzymy, éterické oleje, léčivé bylinné extrakty a také vitamíny.

Produkty z této řady se používají k řešení mnoha problémů: hyperkeratóza, praskliny, hyperhidróza, plísňové léze kůže nohou a nehtů, zarostlé nehty, mozoly, problémy diabetických nohou. Produkce je dále vhodná pro všechny stávající techniky pedikúry.

KART Pedicure je nová vize péče o nohy založená na principech péče o pleť. Kosmetologický přístup v praxi pedikúry umožňuje dívat se na péči o nohy ze strany struktury a potřeb pokožky (epidermis), podporovat a obnovovat její funkсe.

Při provádění pedikúry systémem KART se zasahuje do všech procesů epidermální regenerace, čehož nelze dosáhnout výhradně mechanickým ošetřením (pilníkem nebo přístrojem).

Komplex produktů z řady:
– poskytuje jemnou exfoliaci na povrchu pokožky (stratum corneum epidermis);
– atraumaticky rozpouští keratózu (kuří oka);
– zlepší regenerační schopnosti pokožky;
– zvýší pružnosti pokožky;
– obnoví popraskanou pokožku;
– zlepší mikrocirkulaci krve;
– zmírní otoky;
– hluboce zvlhčí pokožku;
– normalizuje zdravou hladinu Ph při hyperhidróze (nadměrné pocení);
– má změkčující účinek
– zajistí růst a posílení nehtů
– pomůže s onycholýzou (subunguální dutiny);
– provede profylaxi plísňových infekcí nohou a nehtů.

Tento přístup umožňuje získat hmatatelné dlouhodobé výsledky s pozitivní dynamikou regenerace pokožky.

Pedikúra KART má kumulativní účinek a po 2–3 procedurách bude odborník schopen nabídnout klientovi atraumatické ošetření chodidla s minimálním mechanickým zásahem. Po tomto postupu zůstane pokožka nohou hladká po dobu až 2 měsíců, aniž by bylo nutné nezávislé domácí ošetřování pomocí pilníku.

Pokud si vyberete pedikúru KART, můžete si být jisti kvalitou poskytované služby. Specialisté provádějící zákrok musí podstoupit speciální školení v práci s profesionálními produkty KART, o čemž pak svědčí přítomnost u odborníka individuálního certifikátu.

Zásada přístupu kart pedicure – vnitřní obnova kůže!

KART Pedicure je kosmetická procedura, založená na liposomálním peelingu, používají se kosmeceutické přípravky s aktivními složkami, které synergicky a selektivně pomáhají rozpouštět všechny typy keratózy a poskytují vysoce kvalitní regenerační péči o pokožku. Specialista na základě stavu končetin a potřeb pokožky provádí postup skládající se z následujících fází:

1. Povrchová exfoliace: čištění horních vrstev pokožky a příprava na aplikaci peelingů, dehydratace s antimikrobiálním efektem. Provádí se mýdlem s kyselinou mléčnou s výtažky z ovoce a zeleniny, Manuka olejem, soli a minerály z Mrtvého moře.

2. Povrchově-střední exfoliace: změkčení horních vrstev pokožky, rozpouští proteinové nečistoty a má účinek hloubkové hydratace s použitím ovocných a chemických kyselin. Intenzivní výživa kůže, změkčující keratózu, se selektivním účinkem na hloubkové vrstvy kůže, který spouští regeneraci epidermis.
Provádí se pomocí speciálního liposomizovaného peeling-prostředku, založeného na enzymech papáji, jablka, rajčete, který zároveň obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamíny.

3. Prevence plísňových chorob, hojení trhlin, obnova poškozených tkání, odstranění otoků a bolesti. Obsahuje alantoin a exfoliační komplex kyselin.

4. Střední chemická exfoliace: odstranění horní části zrohovatělé vrstvy kůže a rozpouštění keratózy.
Provádí se pomocí systému nanosomálních peelingů na bázi kyseliny salicylové.
Peelingy se vybírají jednotlivě podle typu pokožky a přítomnosti lokálních problémů.

5. Ošetření nehtové ploténky: prevence a pomoc vrostlým nehtům, ošetření subunguálních mozolů, plísňových lézí, onycholýzy, zesílení nehtové ploténky. Přípravky na ošetření nehtů vybírá odborník na základě stavu nehtové ploténky klienta.

6. Hluboká regenerace a obnova pokožky nohou a nehtů. Normalizace pH pokožky, výživuje a odstraňuje odumřelé buňky po peelingových procedurách. Poskytuje ochranu a prevenci onycholýzy a zarůstání nehtů, vyživuje a hydratuje krémy a oleji bohatými na pokožce a nehtům prospěšné prvky.

Účinná kosmetická péče o nohy by měla:
– dodávat živiny do všech vrstev pokožky
– zlepšovat stav pokožky
– vytvářet ochrannou bariéru

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Napsat komentář

Čist dále

Co je to zarůstající nehet?

  Zarůstající nehet (onychocryptosis, řec., unguis incarnatus, lat.) je onemocnění, které je definováno jako zanoření laterálního okraje nehtové ploténky do

Více
Košík