Novinka – PEDIKURA KART – VNITŘNÍ OBNOVA KŮŽE!

Návody a Příběhy Novinky Služby

ZÁSADA PŘÍSTUPU KART PEDICURE – VNITŘNÍ OBNOVA KŮŽE!

PEDIKURA KART – POSTUP
KART Pedicure je kosmetická procedura, založená na liposomálním peelingu, používají se kosmeceutické přípravky s aktivními složkami, které synergicky a selektivně pomáhají rozpouštět všechny typy keratózy a poskytují vysoce kvalitní regenerační péči o pokožku. Specialista na základě stavu končetin a potřeb pokožky provádí postup skládající se z následujících fází:
1. Povrchová exfoliace: čištění horních vrstev pokožky a příprava na aplikaci peelingů, dehydratace s antimikrobiálním efektem.
Provádí se mýdlem s kyselinou mléčnou s výtažky z ovoce a zeleniny, Manuka olejem, soli a minerály z Mrtvého moře.

2. Povrchově-střední exfoliace: změkčení horních vrstev pokožky, rozpouští proteinové nečistoty a má účinek hloubkové hydratace s použitím ovocných a chemických kyselin. Intenzivní výživa kůže, změkčující keratózu, se selektivním účinkem na hloubkové vrstvy kůže, který spouští regeneraci epidermis.
Provádí se pomocí speciálního liposomizovaného peeling-prostředku, založeného na enzymech papáji, jablka, rajčete, který zároveň obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamíny.

3. Prevence plísňových chorob, hojení trhlin, obnova poškozených tkání, odstranění otoků a bolesti. Obsahuje alantoin a exfoliační komplex kyselin.

4. Střední chemická exfoliace: odstranění horní části zrohovatělé vrstvy kůže a rozpouštění keratózy.
Provádí se pomocí systému nanosomálních peelingů na bázi kyseliny salicylové.
Peelingy se vybírají jednotlivě podle typu pokožky a přítomnosti lokálních problémů.

5. Ošetření nehtové ploténky: prevence a pomoc vrostlým nehtům, ošetření subunguálních mozolů, plísňových lézí, onycholýzy, zesílení nehtové ploténky.
Přípravky na ošetření nehtů vybírá odborník na základě stavu nehtové ploténky klienta.

6. Hluboká regenerace a obnova pokožky nohou a nehtů. Normalizace pH pokožky, výživuje a odstraňuje odumřelé buňky po peelingových procedurách. Poskytuje ochranu a prevenci onycholýzy a zarůstání nehtů, vyživuje a hydratuje krémy a oleji bohatými na pokožce a nehtům prospěšné prvky.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE REGENERACE KŮŽE JE NYNÍ K DISPOZICI I U NÁS, VČETNĚ OŠETŘENÍ DIABETICKÝCH POTÍŽÍ NA MÍRU, VÍCE ZDE.

Účinná kosmetická péče o nohy by měla:
– dodávat živiny do všech vrstev pokožky
– zlepšovat stav pokožky
– vytvářet ochrannou bariéru

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *