Dovolená 15.12 - 20.12

Co je to LIGASANO?

Ráda bych vás upozornila úžasný produkt LIGASANO.

Materiál LIGASANO není novým výrobkem, ale na trhu v České republice se nevyskytuje. V mém eshopu najdete pouze ty materiály, produkty a nástroje, které používám já ve své praxi. Podle mého názoru je to nesporný plus, protože z vlastní praxe vím, že fungují.

LIGASANO WHITE je pružná polyuretanová pěna s terapeutickým účinkem a širokou škálou aplikací při léčbě a prevenci ran. Terapeutický účinek je založen na následujících třech fyzikálních principech:

Mechanická stimulace: zlepšuje krevní oběh v ráně a v místě kontaktu s pokožkou, což usnadňuje přísun živin a kyslíku do poškozené oblasti a preventivně působí proti rozšíření nepříznivých následků poškození na neporušené oblasti pokožky. Stimuluje normální funkce těla na lokální úrovni, zejména v případě upoutaných na lůžko nebo neaktivních pacientů. Mechanická stimulace trvá až 3 dny; pak musí být obvaz LIGASANO vyměněn.

Nízký tlak: přizpůsobuje se povrchu bez tlaku a vyvíjí minimální a rovnoměrný tlak na ránu a tělo.
Extra savost: obvaz absorbuje přebytečnou tekutinu, aniž by povrch vysušil. Vytváří na raně vlhké teplé prostředí, má antiseptický účinek, čistí ránu, aniž by se na ni lepil. Zároveň zabraňuje navlhnutí rány a je pro pokožku bezpečný.

LIGASANO WHITE významně snižuje riziko tvorby ran v důsledku špatného krevního oběhu. Přesněji řečeno, komplikace procesu hojení ran v důsledku špatného krevního oběhu jsou minimalizovány nebo úplně vyloučeny. Infikované rány se čistí bez nutnosti vynakládání dalších finančních prostředků. Obvaz stimuluje tvorbu granulační tkáně a epitelizaci a očekávané výsledky se obvykle dostaví překvapivě rychle a prokazatelně.

LIGASANO není implantát, a proto by neměl zůstat v ráně. Po třech dnech proto musí být vnější obvaz i vnitřní náplast na poškození vyměněny, protože nesmí déle zůstat v přímém kontaktu s poraněnou oblasti.

Ve své praxi Ligasano používám jako materiál na odlehčení. Při ošetření zarustajících nehtů se zánětem nebo po chirurgickému zákroku se dá použít jako tamponadu.

Facebook
WhatsApp
Související produkt

Čist dále

Co je to zarůstající nehet?

  Zarůstající nehet (onychocryptosis, řec., unguis incarnatus, lat.) je onemocnění, které je definováno jako zanoření laterálního okraje nehtové ploténky do

Více
0
    0
    Košik
    Prázdný košíkNávrat do obchodu